Internetowa Platforma Treningowa Fitnesstronic powstała w lutym 2008 roku i spełniała rolę poradnika treningowego dla znajomych. Pomysł szybko chwycił, a zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania. Od tego czasu serwis ewoluował i jako jedyny serwis o tematyce sportowej, nabrał cech prawdziwego klubu fitness. 1 września 2009 roku serwis zyskał nową, bardziej adekwatną nazwę: Internetowy Klub Fitness - Fitnesstronic.

Serwis został stworzony z myślą o wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie, sprawność i sylwetkę. Fitnesstronic.com rozwija się z inicjatywy grupy przyjaciół, aktywistów i miłośników zdrowego stylu życia. Dzień po dniu budujemy dla Was profesjonalny, pierwszy w Polsce, a być może i na świecie Internetowy Klub Fitness z innowacyjnym systemem treningowym fitness.
System Treningowy Fitnesstronic oparty jest o analizę Fit Punktów, które wypracowuje Klubowicz ćwicząc w ramach programu treningowego Fitnesstronic. Analiza Fit punktów natomiast wykorzystana jest do budowy indywidualnych statystyk i rankingów sportowych, które stanowią silnie motywujący element domowego treningu. Dokładamy wszelkich starań, aby Fitnesstronic okazał się być miejscem, gdzie można zrealizować swoje osobiste marzenia. Dajemy Wam wyjątkowy portal sportowy w wirtualnej przestrzeni internetu - w którym każdy może profesjonalnie zadbać o swoją kondycję fizyczną i przede wszystkim o zdrowie w swoim domowym zaciszu.

Fitnesstronic naprawdę działa!

    Dzięki naszym skutecznym programom treningowym i nowoczesnym ćwiczeniom, juz dziś tysiące naszych Klubowiczów cieszy się świetnym zdrowiem, samopoczuciem, mniejszą wagą i znaczną poprawą kondycji fizycznej. Cały czas napływają do nas informacje od zadowolonych użytkowników, którzy w zaciszu swojego mieszkania realizują swoje CELE i systematycznie ćwiczą! Stają się szczuplejsi, silniejsi, sprawniejsi i bardziej szczęśliwi. Bardzo nas to cieszy i daje olbrzymią mobilizację do ciągłej pracy nad nowymi programami!

Mój trening był idealny! Czuję się bardzo dobrze, wzmocniły się moje mięśnie i wyprostowała postawa. Nie mogę się doczekać następnego!

Agnieszka_Karat

Mój trening był super! jednak w następnym chciałabym spalić więcej tłuszczu. Wyrzeźbiły mi się ramiona, spadł mi tluszcz na brzuchu i wyrzeźbiły się nogi i pośladki.

- Nonusia001
Dziękujemy Wam!
Bodyworks
tel. +48 606 909 940
NIP: 982-028-16-69
REGON: 100637094
mBank: 07 1140 2004 0000 3402 5993 5015
Napisz do nas
office@fitnesstronic.com